Запрошуємо на інтернет виставку-продаж картин художників від Міжнародного мистецького пленеру «Відкрити нове море!»

Найкращі українські митці- художники, скульптори, музиканти, письменники, історики, оператори та фотографи з України– Тарас Прохасько, Мирослав Яремак, Сергій Савченко, Богдан Салій, Володимир Гривінський, Юрій Яремчук, гурт «Петровичі» та ін. об’єднались на українському козацькому човні – чайці Спас, для унікальної подорожі вздовж морів та океанів до Франції, під час якої намалюють, зіграють і опишуть своє враження від подорожі.

Для поширення інформації у Світі про Україну, розширення міжнародних кордонів у спілкуванні, міжнародного обміну досвідом митців різних поколінь, залучення активної молоді до мистецтва спільно з грецькими та французькими митцями в містах, де буде зупинятися чайка будуть організовані спільні художні пленери, концерти, майстер-класи та конференції, молодіжні обміни, волонтерські табори.

Кілька робіт залишаться на згадку про цей проект в меріях міст Афіни, Ніцца, Сен-Дені та Бордо. 
В рамках проекту «Відкрити нове море!», човен та його екіпаж являють собою універсальний символ свободи мистецтва, здатний долати кордони та об'єднувати людей і культури!

Свій внесок в реалізацію Міжнародного мистецького пленера „Відкрити нове море” зробили вище названі митці – художники, які надали власні роботи для виставки-продажу з метою підтримки проекту.
Подивитись і обрати шедеври можна, поки сайт на стадії запуску, на фейсбуці, за посланнями:
https://www.facebook.com/cossacksboatspas
https://www.facebook.com/groups/205308402843255/
https://www.facebook.com/olga.pustovoit,

Роботи наразі  знаходяться в Києві.

З приводу придбання картин,
прошу звертайтесь,
Ольга Пустовойт
+380503101222
+380978524545

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text