Список картин художника Казаневский Вячеслав (живопись)

Народився в 1983 році у м. КиЇв. Закінчив Державну художню середню школу ім. Т.Г. Шевченко. Одержав вищу освіту в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури в м. КиЇв, факультет монументального живопису.
Навчався також в Академії мистецтв в м.Лювен (Бельгія) в майстерні Поля Ван Ейка.
Працював викладачем малюнка та живопису Київського Національного Університету Технології та Дизайну, художнім редактором сатиричного видання "Параська.info". Зараз працює викладачем малюнка і живопису в Європейській Школі Дизайну в м. Києві.
Персональні виставки живопису:
Галерея "Аріадна" в м. Києві, 2007 р.;
Будинок мистецтв в м. Ванделганген (Бельгія), 2006 р.;
Галерея "Будинок Миколи" в м. КиЇв, 2005 р.;
Галерея "Вентельшпейн" в м. Лювен (Бельгія), 2004 р.
Колективні виставки:
Будинок офіцерів в м. КиЇв, 2008 р.;
Галерея "Будинок Миколи" в м. КиЇв, 2006 р.;
Всеукраїнські щорічні виставки живопису і графіки в Будинку художників в м. КиЇв в 2003, 2004 і 2005 роках;
Виставка дитячого малюнка в м. Париж (Франція), 1998 р.
Живописні роботи зберігаються в Музеї мистецтв Прикарпаття, музеї Івана Франка в с.Нагуєвичі (Ів.-Франківска обл.), Художньому музеї ім. І.І.Бродського в м. Бердянськ та в приватних колекціях в містах Лювен (Бельгія), Ванделганген (Бельгія), Париж (Франція).
Учасник Всеукраїнських пленерів живопису «Золота підкова» 2010 р., «Старосамбірщина – край історичних пам’ятників та чарівної природи» 2010 р., «Славімо Галіцію», м. Бучач 2011 р., в м. Нагуєвіче (Івано.-Франковска обл.) (2011 р.), в м.Верховина (2012р.), та міжнародних пленерів живопису в містах Трускавець (2011 р.), Пилипець (2012 р.), Бердянськ (2012 р.). Репродукції живопису і графіки були опубліковані в республіканських виданнях: газеті "Голос України", журналах "Україна", "Ринг", "Ukrainian", "Параська.info" та інших.

Утро
Доступна
Пейзаж

Утро

Казаневский Вячеслав (живопись)
Утро
269 $

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text