Список картин художника Бабинец Иосиф (живопись)

Народився 8 лютого 1934 року в селі Зарічовому (тепер Перечинського району Закарпатської області). Закінчив сім класів сільської школи. У 1948 році поступив в Ужгородське училище прикладного мистецтва на відділення художнього розпису. Після його успішного закінчення 1953 році навчався в Київському хореографічному училищі.
З 1955 по 1958 рік служив в лавах Радянської арміїі. Після демобілізації був прийнятий на роботу в танцювальну групу Закарпатського заслуженого народного хору.
З 1961 по 1967 рік навчався на заочному відділенні факультету історії і теорії образотворчого мистецтва Ленінградського інституту живопису, скульптури і архітектури імені І. Рєпіна (викладач з фаху — Плотніков В. І.). У зв'язку з навчанням був переведений на роботу художником-плакатистом Закарпатської облфілармонії. Після філармонії працював художником-оформлювачем в різних організаціяхУжгорода, одночасно брав активну участь у творчому житті Закарпатської організації спілки художників і почав брати участь живописними творами на обласних, а згодом і республіканських виставках. Його вчителями за фахом були закарпатські художники Й. Бокшай, А. Ерделі, Ф. Монайло, А. Коцка.
Працюючи художником-оформлювачем в художньо-виробничому комбінаті художфонду УРСР у 1976–1978 роках працював відповідальним секретарем Закарпатської організації спілки художників, у 1982–1985 роках був головним художником, а у1986–1987 роках директором цього комбінату.
У 2008 році став лауреатом премії імені Йосипа Бокшая та Адальберта Ерделі за твір «Мальовнича осінь».

Проживаю в м. Ужгород (Закарпатська обл.)

Учасник обласних виставок з 1970 р.
Учасник республіканських виставок з 1979 р.
Участь у роботі художніх пленерів на Закарпатті, а також за кордоном в Угорщині, Словаччині, Югославії, Румунії.
Зарубіжні художні виставки
Персональні виставки: Дебрецен, Ніредьгаза, Гортобадь (Угорщина); Банська Бистриця, Тренчин (Словаччина).
Групові: Ніредьгаза, Гортобадь, Дебрецен, Гойдубесермень (Угорщина)

Просмотр: